Thuis

Lead Food Chemical Corporation Limited Contactinformatie

Certificaat
Van goede kwaliteit Het Zout van het kaliumfosfaat voor verkoop
Van goede kwaliteit Het Zout van het kaliumfosfaat voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Lead Food Chemical Corporation Limited

Adres : Zaal 527-529 Bld A, Yadutianyuan-Herenhuis, No.158 Tianyuanxilu, Jiangning-District, Nanjing, Jiangsu, China
Werktijd : 9:00-17:30(Beijing tijd)
Zakelijke telefoon : 86-25-52102934(Verwerkingstijd)   86--15852940965(Niet Verwerkingstijd)
Fax : 86-025-52102935
Contacteer ons :
Direct Stuur uw aanvraag naar ons
(0 / 3000)

Contact Persoon : Ms. Fanny Zhao
Functie : sales Manager
Zakelijke telefoon : +86-13813986098
E-mail : fanny@sinophosphates.com
Contact Persoon : Mr. Tony Ji
Functie : sales manager
Zakelijke telefoon : 86-13382099595
E-mail : tony@sinophosphates.com
Contact Persoon : Ms. Amy Ding
Functie : salesman
Zakelijke telefoon : 86-15852940965
E-mail : amy@sinophosphates.com
Contact Persoon : Ms. Lee Peng
Functie : salesman
Zakelijke telefoon : 86-13851686031
E-mail : lee@sinophosphates.com
Contact Persoon : Ms. Lisa
Functie : salesman
Zakelijke telefoon : 86-025-52102934
E-mail : lisa@sinophosphates.com
Contact Persoon : Ms. Angela You
Functie : salesman
Zakelijke telefoon : 86-025-52102934
E-mail : angela@sinophosphates.com
Contactgegevens
Lead Food Chemical Corporation Limited

Contactpersoon: Ms. Fanny Zhao

Tel.: +86-13813986098

Fax: 86-025-52102935

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)